Nasi Instruktorzy od czerwca są bardziej rozpoznawalni.
A może Wy też chcecie taką funkcjonalną koszulkę lub komin?
Już teraz dzięki #warsztatkoszulkowy jest to możliwe i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Wspieramy lokalnych przedsiębiorców.

Wy tez możecie !!!

Kliknij w koszulkę.

Kolejny sportowy ciuch. Możliwe, że go nie projektowałeś, możliwe, że po prostu dostałeś go w pakiecie a nawet nie zawróciłeś na niego uwagi....Widzisz .... może się wydawać, że dla nas to też powinno być po prostu kolejne ubranie, które wyszło spod naszych igieł. Mocno podobne do dziesiątek czy setek innych, które każdego dnia pakujemy i składamy. A jednak nie. Każda jego część przechodzi przez kilka stanowisk w warsztacie. Ktoś je projektuje, mniejszy majster przygotowuje do druku, większy drukuje. Następnie za pomocą wielkiej maszyny projekt trafia na materiał, a w dalszej kolejności dziewczyny tną dzianinę na kawałki, z których panie krawcowe wprawnymi rękoma szyją gotowe ubranie. Idąc dalej - ktoś następny je wyprasuje, oznaczy metkami, spakuje.....  Gdy później wypatrzymy Cię na ścieżce czy trasie, pewnie skojarzymy z konkretną robotą, przypomnimy sobie jak myśleliśmy nad projektem. Może z łezką w oku wspomnimy jak  kibicowaliśmy krawcowym, żeby zdążyły uszyć przed przyjazdem kuriera. Uśmiechniemy się w duchu nad wspomnieniem 14 poprawek (gdy pierwszych 13 miało choć najmniejszą skazę, której kontrola jakości nie przepuściła. W takich przypadkach prawo serii jest gorsze od prawa Marphiego*)). Pamiętaj jesteśmy majstrami od sportswearów, a Ty dzierżysz w prawicy nasz performance majsersztyk.
Wrzucaj na siebie i leć.
We the warsztat.
For the king!

#warsztatkoszulkowy
#sportswearmajster

 

Powyższy tekst zaczerpnięty z metki którą owinięta będzie kupiona przez Ciebie koszulka.

*) Prawa Murphy'ego – zbiór popularnych, często humorystycznych powiedzeń, sprowadzających się do obserwacji, że jeśli coś może pójść źle, to pójdzie źle. Wikipedia