PLAN ZAJĘĆ W LISTOPADZIE 2019

Administrator. Opublikowano w harmonogramy

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

04.11.2019

JUDO

18:00

ZAJĘCIA DLA DZIECI 7-9 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

05.11.2019

MIGAJĄCE ZABRZE 15:30 NAUKA PODSTAW JĘZYKA MIGOWEGO - TRANSMISJA NA FACEBOOK'U STOWARZYSZENIA "SZANSA"

06.11.2019

POGROMCA CELLULITU 12:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

06.11.2019

POGROMCA CELLULITU

13:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

06.11.2019

POGROMCA CELLULITU 14:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

06.11.2019

PĘDZELEK & NUTKA

16:00

ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-5 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

06.11.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. URBANA 9 (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO" - PARTNER AZ).

07.11.2019

MAŁY CERAMIK 16:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH
STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "SZANSA", UL. SIENKIEWICZA 43.

07.11.2019

ART ENGLISH 16:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 6-7 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

07.11.2019

SPINNING 19:00 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

07.11.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 PARKING SKLEPU "ALDI" PRZY UL. KORFANTEGO (PARTNER AZ).

08.11.2019

ŚPIEW 17:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 7-9 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

12.11.2019

MIGAJĄCE BRZDĄCE 15:30 DLA NAJMŁODSZYCH WRAZ Z RODZICAMI - TRANSMISJA NA ŻYWO NA FACEBOOK'U STOWARZYSZENIA "SZANSA"

12.11.2019

ART INSPIRACJE 17:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 5-6 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).13

13.11.2019

POGROMCA CELLULITU 12:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

13.11.2019

POGROMCA CELLULITU 13:00

STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

13.11.2019

POGROMCA CELLULITU 14:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

13.11.2019

MALI MEDYCY 16:30 ZAJĘCIA DLA DZIECI 5-7 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

13.11.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. URBANA 9 (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO" - PARTNER AZ).

14.11.2019

MUZYKA I JA 16:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH
STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "SZANSA", UL. SIENKIEWICZA 43.

14.11.2019

ART ENGLISH 17:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-5 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

14.11.2019

SPINNING 19:00 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

14.11.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 PARKING SKLEPU "ALDI" PRZY UL. KORFANTEGO (PARTNER AZ).

15.11.2019

ŚPIEW 18:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 10-14 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

16.11.2019

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

18.11.2019

TENIS 14:00 TENIS ZIEMNY (DZIECI 9-12  LAT), MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING S.A. UL. J. PIŁSUDSKIEGO 83.

18.11.2019

TANIEC 16:15 DANCE KIDS - DOM HARCERZA UL. WOLNOŚCI 350A.

18.11.2019

JUDO 18:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 7-9 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

18.11.2019

FITNESS 20:30 KLUB ARKADIAFIT UL. STAROMIEJSKA 72.

19.11.2019

ART INSPIRACJE 18:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 7-9 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

20.11.2019

POGROMCA CELLULITU 12:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

20.11.2019

POGROMCA CELLULITU 13:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

20.11.2019

POGROMCA CELLULITU 14:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

20.11.2019

AKTYWNE SMYKI 16:30 ZAJĘCIA DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH
STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "SZANSA", UL. SIENKIEWICZA 43.

20.11.2019

JOGA 18:30 JOGA KIDSDZIECI 7-9 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

20.11.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

21.11.2019

BALET 16:15 ZAJĘCIA DLA DZIECI 3-4 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

21.11.2019

SPINNING 19:00 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

21.11.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 PARKING SKLEPU "ALDI" PRZY UL. KORFANTEGO (PARTNER AZ).

22.11.2019

LEGO 16:15 ZAJĘCIA DLA DZIECI 3-4 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

23.11.2019

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

25.11.2019

TENIS 14:00 TENIS ZIEMNY (DZIECI 9-12  LAT), MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING S.A. UL. J. PIŁSUDSKIEGO 83.

25.11.2019

JUDO 17:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 5-6 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

25.11.2019

ACTIV WALK 20:30 KLUB ARKADIAFIT UL. STAROMIEJSKA 72.

26.11.2019

ART INSPIRACJE 19:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 10+ LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

27.11.2019

POGROMCA CELLULITU 12:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

27.11.2019

POGROMCA CELLULITU 13:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

27.11.2019

POGROMCA CELLULITU 14:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

27.11.2019

KOLOROWY ŚWIAT 16:00 ARTETERAPIA - ZAJĘCIA DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH
STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "SZANSA", UL. SIENKIEWICZA 43.

27.11.2019

MALI MEDYCY 16:30 ZAJĘCIA DLA DZIECI 7-9 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

27.11.2019

AIKODO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

28.11.2019

TANIEC 18:00 TANIEC WSPÓŁCZESNY - ZAJĘCIA DLA DZIECI 7-11 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

28.11.2019

SPINNING 19:00 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

28.11.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 PARKING SKLEPU "ALDI" PRZY UL. KORFANTEGO (PARTNER AZ).

29.11.2019

LEGO 17:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 6-7 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

29.11.2019

JOGA 20:00 SYNERGIA PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

30.11.2019

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).