PLAN ZAJĘĆ W GRUDNIU 2019

Administrator. Opublikowano w harmonogramy

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

02.12.2019

TENIS

14:00

TENIS ZIEMNY (DZIECI 9-12  LAT), MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING S.A. UL. J. PIŁSUDSKIEGO 83 (ZBIÓRKA NA HALI TENISOWEJ).

02.12.2019

TANEC 16:15 DANCE KIDS - DOM HARCERZA UL. WOLNOŚCI 350A.

02.12.2019

JUDO 18:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 8-10 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

03.12.2019

ART INSPIRACJE

16:15 ZAJĘCIA DLA DZIECI 3-4 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

03.12.2019

ZAJĘCIA Z DOGOTERAPI 16:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH 
STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "SZANSA", UL. SIENKIEWICZA 43.

04.12.2019

ART INSPIRACJE

17:15

ZAJĘCIA DLA DZIECI 3-4 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

04.12.2019

PAKIET BASIC 12:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

04.12.2019

PAKIET BASIC 13:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

04.12.2019

PAKIET BASIC 14:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

04.12.2019

WSPINACZKA HALOWA 17:00 DLA DZIECI - ZS NR. 10 UL. CHOPINA 26.

04.12.2019

JOGA KIDS 18:30 ZAJĘCIA DLA DZIECI 7-9 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

04.12.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. URBANA 9 (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO" - PARTNER AZ).

05.12.2019

ART ENGLISH 16:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 6-7 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

05.12.2019

SPINNING 19:00 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

05.12.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 PARKING SKLEPU "ALDI" PRZY UL. KORFANTEGO (PARTNER AZ).

06.12.2019

LEGO 16:15 ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-5 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

09.12.2019

TENIS 14:00 TENIS ZIEMNY (DZIECI 9-12  LAT), MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING S.A. UL. J. PIŁSUDSKIEGO 83 (ZBIÓRKA NA HALI TENISOWEJ).

09.12.2019

JUDO 18:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 8-10 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

10.12.2019

ART INSPIRACJE 17:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 5-6 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

11.12.2019

PAKIET BASIC 12:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

11.12.2019

PAKIET BASIC 13:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

11.12.2019

PAKIET BASIC 14:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

11.12.2019

MALI MEDYCY 16:30 ZAJĘCIA DLA DZIECI 7-9 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

11.12.2019

ACTIVE WALK 19:30 FITNESS KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

11.12.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

12.12.2019

KOLOROWY ŚWIAT 16:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH 
STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "SZANSA", UL. SIENKIEWICZA 43.

12.12.2019

ART ENGLISH 17:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-5 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

12.12.2019

SPINNING 19:00 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

12.12.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 PARKING SKLEPU "ALDI" PRZY UL. KORFANTEGO (PARTNER AZ).

13.12.2019

LEGO 17:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 6-7 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

15.12.2019

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 10:30 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA (OSOBY KTÓRE POTRAFIĄ SAMODZIELNIE JEŹDZIĆ WYCIĄGIEM), OŚRODEK NARCIARSKI "SIGLANY" WISŁA UL. SIGLANÓW - ZBIÓRKA POD KASĄ

15.12.2019

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 12:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA (OSOBY KTÓRE POTRAFIĄ SAMODZIELNIE JEŹDZIĆ WYCIĄGIEM), OŚRODEK NARCIARSKI "SIGLANY" WISŁA UL. SIGLANÓW - ZBIÓRKA POD KASĄ

16.12.2019

TENIS 14:00 TENIS ZIEMNY (DZIECI 9-12  LAT), MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING S.A. UL. J. PIŁSUDSKIEGO 83 (ZBIÓRKA NA HALI TENISOWEJ).

17.12.2019

ART INSPIRACJE 16:15 ZAJĘCIA DLA DZIECI 3-4 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

18.12.2019

ART INSPIRACJE 13:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 3-4 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

18.12.2019

PAKIET BASIC 12:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

18.12.2019

PAKIET BASIC 13:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

18.12.2019

PAKIET BASIC 14:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

18.12.2019

JOGA KIDS 18:30 ZAJĘCIA DLA DZIECI 7-9 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

18.12.2019

FITNESS 19:30 TRAMPOLINY JUMPIT, FITNESS KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

18.12.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

19.12.2019

ART ENGLISH 16:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 6-7 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

19.12.2019

SPINNING 19:00 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

19.12.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 PARKING SKLEPU "ALDI" PRZY UL. KORFANTEGO (PARTNER AZ).

20.12.2019

LEGO 16:15 ZAJĘCIA DLA DZIECI 4-5 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

26.12.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 PARKING SKLEPU "ALDI" PRZY UL. KORFANTEGO (PARTNER AZ).

28.12.2019

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 11:00

GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA (OSOBY KTÓRE POTRAFIĄ SAMODZIELNIE JEŹDZIĆ WYCIĄGIEM), OŚRODEK NARCIARSKI "SIGLANY" WISŁA UL. SIGLANÓW LUB ON ZŁOTY GROŃ ISTEBNA, ISTEBNA ZAOLZIE 1628- ZBIÓRKA POD KASĄ WYCIĄGU.

MIEJSCE ZAJĘĆ UZALEŻNIONE JEST OD WARUNKÓW PANUJĄCYCH NA STOKU NARCIARSKIM.
OSTATECZNĄ DECYZJĘ O MIEJSCU ZAJĘĆ PODAMY NAJPÓŹNIEJ W PIĄTEK 27.12.2019 DO GODZINY 18:00 ODPOWIEDNIM ZAPISEM NA FB AKTYWNE ZABRZE.

27.12.2019

JOGA 20:00 SYNERGIA PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).