PLAN ZAJĘĆ WE WRZEŚNIU 2019

Administrator Dnia .

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

04.09.2019

WSPINACZKA 17:00 HALOWA DLA DZIECI, ZS NR 10 UL. CHOPINA 26.

04.09.2019

NORDIC WALKING

17:30

KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

04.09.2019

ROLKI 19:00 FREESTYLE SLALOM DLA DZIECI - ARENA ZABRZE.

05.09.2019

SPINNING 19:00 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

05.09.2019

NIGHT RUNNERS

20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

06.09.2019

NORDIC WALKING 17:00 W RAMACH PIKNIKU "W RYTMIE FIRMY" - STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU - FOLWARK WESOŁA.

06.09.2019

MTB 17:00 RODZINNA WYCIECZKA ROWEROWA W RAMACH PIKNIKU "W RYTMIE FIRMY" - STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU - FOLWARK WESOŁA.

07.09.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

07.09.2019

KOLARSTWO SZOSOWE 16:00 PARKING KOMPLEKSU REKREACJI AQUARIUS.

09.09.2019

TANIEC 16:15 'DANCE KIDS' (DZIECI OD 7  ROKU ŻYCIA) DOM HARCERZA, UL. WOLNOŚCI 350A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).

10.09.2019

TANIEC 16:15 'TAŃCZĄCE BRZDĄCE' (DZIECI OD 4-6  ROKU ŻYCIA) DOM HARCERZA, UL. WOLNOŚCI 350A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).

11.09.2019

WSPINACZKA 17:00 HALOWA DLA DZIECI, ZS NR 10 UL. CHOPINA 26.

11.09.2019

NORDIC WALKING 17:30 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

11.09.2019

TANIEC 20:00 KURS TAŃCA UŻYTKOWEGO I TOWARZYSKIEGO DLA DOROSŁYCH - DOM HARCERZA, UL. WOLNOŚCI 350A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).

11.09.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

12.09.2019

SPINNING 19:00 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

12.09.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

14.09.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

14.09.2019

MTB 10:00

RODZINNY RAJD ROWEROWY W RAMACH NARODOWEGO DNIA SPORTU - KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

Szczegóły dostępne w zakładce KOLARSTWO MTB

15.09.2019

ROLKI 9:30 ZAJĘCIA RODZINNE (RÓWNIEŻ DLA POCZĄTKUJĄCYCH)
-  ARENA ZABRZE.

15.09.2019

ROLKI 10:30 ZAJĘCIA RODZINNE (RÓWNIEŻ DLA ZAAWANSOWANYCH)
-  ARENA ZABRZE.

17.09.2019

MTB 17:00 KOLARSTWO MTB DLA DZIECI OS. MŁODEGO GÓRNIKA (DELIKATESY LESNE).

18.09.2019

ROLKI 19:00 FREESTYLE SLALOM DLA DZIECI 
-  ARENA ZABRZE.

18.09.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

19.09.2019

SPINNING 19:00 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

19.09.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

21.09.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

21.09.2019

FITNESS 11:30 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

22.09.2019

ROLKI 9:30 ZAJĘCIA RODZINNE (RÓWNIEŻ DLA POCZĄTKUJĄCYCH)
-  ARENA ZABRZE.

22.09.2019

ROLKI 10:30 ZAJĘCIA RODZINNE (RÓWNIEŻ DLA ZAAWANSOWANYCH)
-  ARENA ZABRZE.

25.09.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

26.09.2019

SPINNING 19:00 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

26.09.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

27.09.2019

JOGA 20:00 "SYNERGIA' PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER - AZ).

28.09.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

28.09.2019

ACTIVE WALK 11:30 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

29.09.2019

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).