Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

09.07.2020

SPEEDBALL 14:00 DLA SENIORÓW. ZAJĘCIA W OGRODZIE BOTANICZNYM W ZABRZU. WSTĘP DO OGRODU WYNOSI 2ZŁ. ZAJĘCIA PROWADZONE BĘDĄ PRZEZ INSTRUKTORA POLSKIEJ FEDERACJI SPEEDBALLA. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WARSZTATACH WSZYSTKIE KLUBY SENIORA, UNIWERSYTETY III WIEKU, ORAZ WSZYSTKIE OSOBY ZAINTERESOWANEGRĄ W SPEEDBALL. ZAPISY NA ZAJĘCIA W PUNKCIE INFORMACJI O MIEŚCIE TEL.: 32 271-72-76.  (pobierz oświadczenie).

23.07.2020

SPEEDBALL 14:00 DLA SENIORÓW. ZAJĘCIA W OGRODZIE BOTANICZNYM W ZABRZU. WSTĘP DO OGRODU WYNOSI 2ZŁ. ZAJĘCIA PROWADZONE BĘDĄ PRZEZ INSTRUKTORA POLSKIEJ FEDERACJI SPEEDBALLA. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WARSZTATACH WSZYSTKIE KLUBY SENIORA, UNIWERSYTETY III WIEKU, ORAZ WSZYSTKIE OSOBY ZAINTERESOWANEGRĄ W SPEEDBALL. ZAPISY NA ZAJĘCIA W PUNKCIE INFORMACJI O MIEŚCIE TEL.: 32 271-72-76. (pobierz oświadczenie).

 

Speed-ball jest sportem, w którym wykorzystuje się rakietę oraz piłkę na uwięzi, przymocowaną żyłką do statywu. To konkurencja, w którą mogą grać dorośli, ale również dzieci! Ten nieznany jeszcze w Polsce sport to doskonała forma rozrywki, rywalizacji i aktywności fizycznej. W speed-ballu, w zależności od ilości graczy, wyróżniamy następujące konkurencje: singiel, debel, Super Solo oraz Solo Relay.