PLAN ZAJĘĆ W MAJU 2019

Administrator. Opublikowano w harmonogramy

 

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

02.05.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

02.05.2019

NIGHT RUNNERS

20:20

RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

04.05.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

05.05.2019

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

06.05.2019

LABORATORIUM DR ŁODYGI

17:30 DZIECI (4-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

06.05.2019

TENIS 14:30 DZIECI (8-10 LAT) SP 15 W ZABRZU U. CZOŁGISTÓW 1.

06.05.2019

TENIS 15:30 DZIECI (8-10 LAT) SP 15 W ZABRZU U. CZOŁGISTÓW 1.

07.05.2019

PIŁKA NOŻNA 16:15 DZIECI (8-9 LAT), , ARENA ZABRZE UL. ROOSEVELTA 81 - ZBIÓRKA POD BRAMĄ NR 1. ZAJĘCIA POPROWADZI TRENER GÓRNIKA ZABRZE (GÓRNIK ZABRZE - PARTNER AZ).

07.05.2019

ART. INSPIRACJA 17:00 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

08.05.2019

NORDIC WALKING 18:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

08.05.2019

MTB 16:30 KOLARSTWO MTB DLA DZIECI OS. MŁODEGO GÓRNIKA (DELIKATESY LESNE).

08.05.2019

SZKRABY 17:00 DZIECI (1-2 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

08.05.2019

ROLKI 19:00 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  -  ARENA ZABRZE.

08.05.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

09.05.2019

MTB 15:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI (9-12 LAT) BRAMA DO PARKU POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH.

09.05.2019

ŚPIEW 17:00 DZIECI (6-8 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

09.05.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

09.05.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

09.05.2019

AQUAFITNESS 20:45 BASEN AQUARIUS KOPERNIK (AQUASLIM - PARTNER AZ).

10.05.2019

LEGO 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

10.05.2019

ROLKI 19:30

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FREESTYLE SLALOM,
-  ARENA ZABRZE.

10.05.2019

ROLKI 20:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FITNESS NA ROLKACH
-  ARENA ZABRZE.

11.05.2019

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

11.05.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

11.05.2019

MTB 10:00 ROWERY - ZAJĘCIA  DLA DZIECI (9-12 LAT), KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

11.05.2019

FITNESS 11:30 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

13.05.2019

TENIS 14:30 DZIECI (8-10 LAT) SP 15 W ZABRZU U. CZOŁGISTÓW 1.

13.05.2019

TENIS 15:30 DZIECI (8-10 LAT) SP 15 W ZABRZU U. CZOŁGISTÓW 1.
13.05.2019

TANIEC

16:15 'TAŃCZĘ Z MAMĄ TAŃCZĘ Z TATĄ' (DZIECI OD 2-GO ROKU ŻYCIA) DOM HARCERZA, UL. WOLNOŚCI 350A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).

13.05.2019

JUDO 16:45 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

13.05.2019

TANIEC 18:00 'TAŃCZĄCE BRZDĄCE' (DZIECI OD 4-GO ROKU ŻYCIA) DOM HARCERZA, UL. WOLNOŚCI 350A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).

14.05.2019

ART. INSPIRACJE 19:00 DZIECI (8-10 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

15.05.2019

NORDIC WALKING 18:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

15.05.2019

MTB 16:30 KOLARSTWO MTB DLA DZIECI OS. MŁODEGO GÓRNIKA (DELIKATESY LESNE).

15.05.2019

KONSTRUKTORZY 18:00 DZIECI (7-10 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

15.05.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

16.05.2019

MTB 15:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI (9-12 LAT) BRAMA DO PARKU POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH.

16.05.2019

HISZPAŃSKI 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

16.05.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

16.05.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

17.05.2019

LEGO 16:15 DZIECI (4-5 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

17.05.2019

ROLKI 19:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FREESTYLE SLALOM,
-  ARENA ZABRZE.

17.05.2019

ROLKI 20:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FITNESS NA ROLKACH
-  ARENA ZABRZE.

18.08.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS". 

18.05.2019

MTB 11:00

RODZINNY RAJD ROWEROWY - W RAMACH AKCJI "WYŚCIG PO ZDROWIE" LANG TEAM, PLAC WOLNOŚCI.

Na rajd obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu w Punkcie Informacji o Mieście 32 373 35 20 , ilość miejsc ze względów organizacyjnych jest ograniczona.

Tylko osoby wcześniej zapisane będą mogły uczestniczyć w rajdzie !!!!

Regulamin rajdu dostępny jest w zakładce REGULAMINY.

Rajd rozpoczynamy  na Pl. Wolności o godzinie 11:00 Przejazdem pod eskortą policji w kierunku Os. Młodego Górnika, później pokręcimy po lasach miechowickich, następnie czeka nas przerwa regeneracyjna (ciepły posiłek dla uczestników), po której pojedziemy w kierunku Kąpieliska Leśnego w Maciejowie. Orientacyjna godzina zakończenia rajdu 17.00. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany trasy rajdu ze względy na przejezdność trasy oraz jej  bezpieczeństwo.

Zapraszamy na wcześniejsze przybycie na pl. Warszawski na którym będzie się odbywał pinki rowerowy „Wyścig po Zdrowie„ organizowany przez Lang Team. Poniżej przedstawiamy harmonogram akcji

piątek, 17 maja 2019

10:00 – 18:00
Strefa zdrowia - bezpłatne badania profilaktyczne z Medicover

10:00 – 19:00
Strefa showroom Carrefour - bezpłatne porady dietetyczne

10:00 – 19:00
Strefa wyzwań - aktywacje sportowe

10:00 – 19:00
Muzeum Tour de Pologne - historia kolarstwa

10:00 – 19:00

Strefa wystawców

11:00 – 18:00
Mikro Tour de Pologne Amatorów - zdobądź najlepszy czas na interaktywnej makiecie

sobota, 18 maja 2019

10:00 – 18:00
Strefa zdrowia - bezpłatne badania profilaktyczne z Medicover

10:00 – 19:00
Strefa showroom Carrefour - bezpłatne porady dietetyczne

10:00 – 19:00
Strefa wystawców

10:00 – 19:00
Strefa wyzwań - aktywacje sportowe

10:00 – 19:00
Muzeum Tour de Pologne - historia kolarstwa

11:00 – 18:00
Mikro Tour de Pologne Amatorów - zdobądź najlepszy czas na interaktywnej makiecie

 

Serdecznie zapraszamy.

19.05.2019

KOLARSTWO SZOSOWE 9:00 PARKING KOMPLEKSU AQUARIUS KOPERNIK.

19.05.2019

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY GRUPA POCZĄTKUJĄCA - ARENA ZABRZE.

19.05.2019

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA - ARENA ZABRZE.

19.05.2019

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA - ARENA ZABRZE.

20.05.2019

TENIS 14:30 DZIECI (8-10 LAT) SP 15 W ZABRZU U. CZOŁGISTÓW 1.

20.05.2019

TENIS 15:30 DZIECI (8-10 LAT) SP 15 W ZABRZU U. CZOŁGISTÓW 1.

20.05.2019

LABORATORIUM DR ŁODYGI 17:30 DZIECI (4-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

21.05.2019

ART. INSPIRACJE 17:00 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

22.05.2019

NORDIC WALKING 18:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

22.05.2019

SENSOPLASTYKA (R) 15:00 DLA DZIECI - MIEJSKI OGRÓD BOTANICZNY UL. J. PIŁSUDSKIEGO 60 - WSTĘP DO OGRODU - BILET NORMALNY 2 ZŁ, ULGOWY 1 ZŁ (BUBASKI gUGASKI - PARTNER AZ).

22.05.2019

WSPINACZKA 17:00 HALOWA DLA DZIECI, ZS NR 10 UL. CHOPINA 26.

22.05.2019

SZKRABY 17:00 DZIECI (1-2 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

22.05.2019

ROLKI 19:00 PODSTAWY JAZDY DLA DOROSŁYCH - ARENA ZABRZE.

22.05.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

23.05.2019

MTB 15:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI (9-12 LAT) BRAMA DO PARKU POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH.

23.05.2019

ŚPIEW 17:00 DZIECI (6-8 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

23.05.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

23.05.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

24.05.2019

LEGO 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

25.05.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

25.05.2019

ACTIVE WALK 11:30 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

25.05.2019

WSPINACZKA 15:00 HALOWA DLA DZIECI, ZS NR 10 UL. CHOPINA 26.

26.05.2019

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY, GRUPA POCZĄTKUJĄCA - ARENA ZABRZE.

26.05.2019

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA - ARENA ZABRZE.

26.05.2019

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA - ARENA ZABRZE.

27.05.2019

TENIS 14:30 DZIECI (8-10 LAT) SP 15 W ZABRZU U. CZOŁGISTÓW 1.

27.05.2019

TENIS 15:30 DZIECI (8-10 LAT) SP 15 W ZABRZU U. CZOŁGISTÓW 1.

28.05.2019

ART. INSPIRACJE 19:00 DZIECI (8-10 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

29.05.2019

WSPINACZKA 17:00 HALOWA DLA DZIECI, ZS NR 10 UL. CHOPINA 26.

29.05.2019

KONSTRUKTORZY 18:00 DZIECI (7-10 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

29.05.2019

ROLKI 19:00 PODSTAWY JAZDY DLA DOROSŁYCH - ARENA ZABRZE.

29.05.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

30.05.2019

MTB 15:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI (9-12 LAT) BRAMA DO PARKU POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH.

30.05.2019

ZAJĘCIA KREATYWNE DI 19:00 DZIECI (11-14 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

30.05.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

30.05.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

31.05.2019

ROLKI 19:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FREESTYLE SLALOM,
-  ARENA ZABRZE.

31.05.2019

JOGA 20:00 "SYNERGIA' PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER - AZ).

31.05.2019

ROLKI 20:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FITNESS NA ROLKACH
-  ARENA ZABRZE.

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).