PLAN ZAJĘĆ W CZERWCU 2019

Administrator. Opublikowano w harmonogramy

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

01.06.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

01.06.2019

SZACHY

10:00

TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH, MIEJSKI OGRÓD BOTANICZNY UL. J. PIŁSUDSKIEGO 60 (UKS MAT GRZYBOWICE - PARTNER AZ).

02.06.2019

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY GRUPA POCZĄTKUJĄCA - ARENA ZABRZE.

02.06.2019

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA - ARENA ZABRZE.

02.06.2019

ROLKI

11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA - ARENA ZABRZE.

03.06.2019

TENIS 14:30 DZIECI (8-10 LAT) SP 15 W ZABRZU U. CZOŁGISTÓW 1.

03.06.2019

TENIS 15:30 DZIECI (8-10 LAT) SP 15 W ZABRZU U. CZOŁGISTÓW 1.

03.06.2019

LABORATORIUM DR ŁODYGI 17:30 DZIECI (5-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

04.06.2019

ART. INSPIRACJA 17:00 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

05.06.2019

MTB 17:00 KOLARSTWO MTB DLA DZIECI OS. MŁODEGO GÓRNIKA (DELIKATESY LESNE).

05.06.2019

SZKRABY 17:45 DZIECI (1-3 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

05.06.2019

NORDIC WALKING 18:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

05.06.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

06.06.2019

MTB 15:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI (9-12 LAT) BRAMA DO PARKU POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH.

06.06.2019

HISZPAŃSKI 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

06.06.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

06.06.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

06.06.2019

AQUAFITNESS 20:45 BASEN AQUARIUS KOPERNIK (AQUASLIM - PARTNER AZ).

07.06.2019

LEGO 16:15 DZIECI (4-5 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

07.06.2019

ROLKI 19:30

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FREESTYLE SLALOM,
-  ARENA ZABRZE.

07.06.2019

ROLKI 20:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FITNESS NA ROLKACH
-  ARENA ZABRZE.

08.06.2019

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

08.06.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

10.06.2019

TENIS 14:30 DZIECI (8-10 LAT) SP 15 W ZABRZU U. CZOŁGISTÓW 1.

10.06.2019

TENIS 15:30 DZIECI (8-10 LAT) SP 15 W ZABRZU U. CZOŁGISTÓW 1.

10.06.2019

LABORATORIUM DR ŁODYGI 17:30 DZIECI (5-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).
10.06.2019

TANIEC

18:00 'TAŃCZĘ Z MAMĄ TAŃCZĘ Z TATĄ' (DZIECI OD 4-6  ROKU ŻYCIA) DOM HARCERZA, UL. WOLNOŚCI 350A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).

11.06.2019

ART. INSPIRACJE 17:00 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

11.06.2019

MTB 17:30 KOLARSTWO MTB DLA DZIECI OS. MŁODEGO GÓRNIKA (DELIKATESY LESNE).

12.06.2019

WSPINACZKA 17:00 HALOWA DLA DZIECI, ZS NR 10 UL. CHOPINA 26.

12.06.2019

SZKRABY 17:45 DZIECI (1-3 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

12.06.2019

NORDIC WALKING 18:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

12.06.2019

ROLKI 19:00 ZAJĘCIA  DLA DOROSŁYCH - ARENA ZABRZE.

12.06.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

13.06.2019

MTB 15:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI (9-12 LAT) BRAMA DO PARKU POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH.

13.06.2019

HISZPAŃSKI 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

13.06.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

13.06.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

14.06.2019

LEGO 16:15 DZIECI (4-5 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

14.06.2019

ROLKI 19:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FREESTYLE SLALOM,
-  ARENA ZABRZE.

14.06.2019

ROLKI 20:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FITNESS NA ROLKACH
-  ARENA ZABRZE.

15.06.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

15.06.2019

MTB 10:00

RODZINNA WYCIECZKA ROWEROWA KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

15.06.2019

FITNESS 11:30 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

15.06.2019

ACTIVE WALK 12:30 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

16.06.2019

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY GRUPA POCZĄTKUJĄCA - ARENA ZABRZE.

16.06.2019

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA - ARENA ZABRZE.

16.06.2019

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA - ARENA ZABRZE.

17.06.2019

TENIS 14:30 DZIECI (8-10 LAT) SP 15 W ZABRZU U. CZOŁGISTÓW 1.

17.06.2019

TENIS 15:30 DZIECI (8-10 LAT) SP 15 W ZABRZU U. CZOŁGISTÓW 1.

19.06.2019

WSPINACZKA 17:00 HALOWA DLA DZIECI, ZS NR 10 UL. CHOPINA 26.

19.06.2019

NORDIC WALKING 18:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

19.06.2019

ROLKI 19:00 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH - ARENA ZABRZE.

19.06.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

20.06.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

20.06.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

22.06.2019

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

22.06.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

26.06.2019

WSPINACZKA 17:00 HALOWA DLA DZIECI, ZS NR 10 UL. CHOPINA 26.

26.06.2019

ROLKI 19:00 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH , ARENA ZABRZE.

27.06.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

27.06.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

28.06.2019

ROLKI 19:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FREESTYLE SLALOM,
-  ARENA ZABRZE.

28.06.2019

JOGA 20:00 "SYNERGIA' PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU UL. STALMACHA 7 (PARTNER - AZ).

28.06.2019

ROLKI 20:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FITNESS NA ROLKACH,
-  ARENA ZABRZE.

29.06.2019

NORDIC WALKING 9:00 KĄPIELISKO LEŚNE MACIEJÓW - PARKING.

29.06.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

30.06.2019

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY GRUPA POCZĄTKUJĄCA - ARENA ZABRZE.

30.06.2019

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA - ARENA ZABRZE.

30.06.2019

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA - ARENA ZABRZE.

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).