Cztery Pory Roku

Administrator. Opublikowano w CzteryPoryRoku

2020

Innowacją w roku 2020 był projekt #CzteryPoryRoku.
Cztery pory roku, cztery dyscypliny, cztery mistrzostwa i cztery medale - piękna kolekcja. Każdy medal to 1/4 puzzli z których można złożyć jeden duży.

Pierwszy medal był do zdobycia w zawodach z narciarstwa alpejskiego.

Do zawodów, które odbyły się 1 marca 2020 zapisało się ponad 200 osób. Wystartowało 149 zawodników, a na mecie sklasyfikowano 144.

Kolejny medal był do zdobycia w zawodach MTB. W związku z panującą pandemią koronawirusa zawody odbyły się dopiero pod koniec wakacji. Zostały rozegrane w konkurencji zbliżonej do XCC (Cross Country Short Track), w formie indywidualnej jazdy na czas.

 

W zawodach rozegranych na zrekultywowanych terenach poprzemysłowych startowało 74 kolarzy.

 

Następne zawody to biegi. W pierwszych dniach października w parku im. Witolda Pileckiego wystartowało 87 zawodników.

Ostatnimi zawodami były zawody pływackie rozegrane na pływalni AQUARIUS KOPERNIK pod koniec listopada. Na starcie stanęło 154 pływaków. Ponieważ w trakcie zawodów nie można było kibicować na basenie   (obostrzenia pandemiczne) firma mierząca czas udostępniła transmisję z zawodów na żywo.

 

Uczestnicząc we wszystkich czterech dyscyplinach można jak z puzzli złożyć jeden duży medal.

 

We wszystkich czterech dyscyplinach wzięło udział ponad 500 zawodników z czego wielu może w domu ułożyć sobie powyższe medale, czyli brało udział we wszystkich czterech konkurencjach.

 

2021

Mimo panującej pandemii koronawirusa planujemy kontynuować ten cykl zawodów. Projekty medali wyglądają całkiem okazale. Tak jak w zeszłym roku biorąc udział we wszystkich czterech zawodach z otrzymanych medali (jak z puzzli) złożysz jeden duży.

 

 

Pierwsze zawody to narciarstwo zjazdowe w których sklasyfikowano na mecie ponad 70 zawodników. Zdobyte medale przezentują się równie okazale jak poprzednio.

 

 

Kolejnymi zawodami będzie pływanie. Planujemy je zrobić w czerwcu.