PLAN ZAJĘĆ W MARCU 2019

Administrator Dnia .

 

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

01.03.2019

LEGO 16:15 DZIECI (4-5 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

01.03.2019

ROLKI

19:30

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH FREESTYLE SLALOM -  ARENA ZABRZE.

01.03.2019

ROLKI 20:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH 
FITNES NA ROLKACH -  ARENA ZABRZE.

02.03.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

02.03.2019

NARCIARSTWO BIEGOWE

10:00 GRUPA POCZĄTKUJĄCA - OŚRODEK NARCIARSKI ISTEBNA KUBALONKA.

02.03.2019

NARCIARSTWO BIEGOWE 11:45 GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA - OŚRODEK NARCIARSKI ISTEBNA KUBALONKA.

03.03.2019

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 9:00 PUCHAR ZABRZA W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM, ISTEBNA ZŁOTY GROŃ (szczegóły w zakładce ZAWODY/Puchar alpejski)

04.03.2019

LABORATORIUM DR ŁODYGI 17:30 DZIECI (5-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

05.03.2019

BALET 16:15 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

06.03.2019

ZRĘCZNE ŁAP[KI 17:00 DZIECI (4-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

06.03.2019

WSPINACZKA 18:00 WSPINACZKA HALOWA DLA DZIECI - ZS NR 10 UL. CHPINA 26

06.03.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

06.03.2019

TANIEC 21:00 TANIEC TOWARZYSKI DLA DOROSŁYCH DOM HARCERZA, UL. WOLNOŚCI 350A (MISTRZOWSKA AKADEMIA TANECZNA - PARTNER AZ).

07.03.2019

ART. ENGLISH 16:00 DZIECI (5-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

07.03.2019

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 17:00 GRUPA POCZĄTKUJĄCA - OŚRODEK NARCIARSKI SPORT DOLINA BYTOM.

07.03.2019

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 18:00 GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA - OŚRODEK NARCIARSKI SPORT DOLINA BYTOM.

07.03.2019

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 19:00 JAZDA NA TYCZKACH - OŚRODEK NARCIARSKI SPORT DOLINA BYTOM.

07.03.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

07.03.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

08.03.2019

BALET 17:15 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

09.03.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

09.03.2019

NARCIARSTWO BIEGOWE 10:00 GRUPA POCZĄTKUJĄCA - OŚRODEK NARCIARSKI ISTEBNA KUBALONKA. ODWOŁANE

09.03.2019

ACTIVE WALK 11:30 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

09.03.2019

NARCIARSTWO BIEGOWE 11:45 GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA - OŚRODEK NARCIARSKI ISTEBNA KUBALONKA. ODWOŁANE

09.03.2019

ROLKI 19:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH  FREESTYLE SLALOM -  ARENA ZABRZE.

09.03.2019

ROLKI 20:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH FITNESS NA ROLKACH
 -  ARENA ZABRZE.

10.03.2019

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA, ARENA ZABRZE.

10.03.2019

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.
10.03.2019

ROLKI

11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE (ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH).

11.03.2019

JUDO 18:30 DZIECI (6-8 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

12.03.2019

ART. INSPIRACJE 18:00 DZIECI (5-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

13.03.2019

KONSTRUKTORZY 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

13.03.2019

ROLKI 19:00 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH PODSTAWY JAZDY, ARENA ZABRZE.

13.03.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

14.03.2019

HISZPAŃSKI 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

14.03.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

14.03.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

15.03.2019

BALET 18:00 DZIECI (5-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

15.03.2019

AQUAFITNESS 20:00 BASEN AQUARIUS KOPERNIK (AQUASLIM - PARTNER AZ).

16.03.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

16.03.2019

NARCIARSTWO BIEGOWE 10:00 GRUPA POCZĄTKUJĄCA - OŚRODEK NARCIARSKI ISTEBNA KUBALONKA.

16.03.2019

NARCIARSTWO BIEGOWE 11:45 GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA - OŚRODEK NARCIARSKI ISTEBNA KUBALONKA.

17.03.2019

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA, ARENA ZABRZE.

17.03.2019

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

17.03.2019

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE (ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH).

18.03.2019

JUDO 16:45 DZIECI (3-4 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

19.03.2019

BALET 18:00 DZIECI (5-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

20.03.2019

SZKRABY 17:00 DZIECI (1-2 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

20.03.2019

ROLKI 19:00 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH - PODSTAWY JAZDY, ARENA ZABRZE.

20.03.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

21.03.2019

ZRĘCZNE ŁAPKI 17:00 DZIECI (4-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

21.03.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

21.03.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

22.03.2019

LEGO 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

22.03.2019

ROLKI 19:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH FREESTYLE SLALOM, ARENA ZABRZE.

22.03.2019

ROLKI 20:30 ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH FITNESS NA ROLKACH, ARENA ZABRZE.

23.03.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

23.03.2019

FITNES 11:30 KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

25.03.2019

LABORATORIUM DR ŁODYGI 17:30 DZIECI (5-7 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

26.03.2019

ART. INSPIRACJE 18:00 DZIECI (5-6 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

27.03.2019

SZKARABY 17:45 DZIECI (2-3 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

27.03.2019

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. UL. URBANA 9 (EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO - PARTNER AZ).

28.03.2019

KONSTRUKTORZY 18:00 DZIECI (7-9 LAT), STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA6 (PARTNER AZ).

28.03.2019

SPINNING 19:30 RESHAPE, UL. GABRIELA NARUTOWICZA 1.

28.03.2019

NIGHT RUNNERS 20:20 RONDO UL.KORFANTEGO, PRZY PLANET CLUB (PARTNER AZ).

29.03.2019

JOGA 20:00 SYNERGIA PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU, UL. STALMACHA 7 (PARTNER AZ).

30.03.2019

BIEGANIE 9:30 STREFA EKONOMICZNA W ZABRZU UL. KAROLA GODULI 10 - PARKING SKLEPU "KŁOS".

31.03.2019

ROLKI 9:00 PODSTAWY JAZDY - GRUPA POCZĄTKUJĄCA, ARENA ZABRZE.

31.03.2019

ROLKI 10:00 GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE.

31.03.2019

ROLKI 11:00 GRUPA ZAAWANSOWANA, ARENA ZABRZE (ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH).

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).