PLAN ZAJĘĆ W LUTYM 2020

Administrator Dnia .

 

Data zajęć

Dyscyplina

Godziny zajęć

Miejsce

03.02.2020

TENIS 14:00 DLA DZIECI 9-12 LAT, MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING S.A. UL.PIŁSUDSKIEGO 83.

03.02.2020

JUDO 18:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 5-6 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

04.02.2020

ART INSPIRACJE 19:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 10+ LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

05.02.2020

PAKIET PŁASKI BRZUCH 12:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

05.02.2020

PAKIET PŁASKI BRZUCH 13:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

05.02.2020

PAKIET PŁASKI BRZUCH 14:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

05.02.2020

MAŁY CERAMIK 16:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z TERAPIĄ RĘKI, 
STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "SZANSA", UL. SIENKIEWICZA 43.

05.02.2020

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. URBANA 9 (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO" - PARTNER AZ).

06.02.2020

BALET 16:15 ZAJĘCIA DLA DZIECI 3-4 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

06.02.2020

SPINNING 20:00 RESHAPE, UL. G. NARUTOWICZA 1.

06.02.2020

NIGHT RUNNERS 20:20 PARKING SKLEPU "ALDI" PRZY UL. KORFANTEGO (PARTNER AZ).

07.02.2020

ŚPIEW 18:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 10+ LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

08.02.2020

TRX® 11:30 FITNES KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

09.02.2020

ROLKI 9:30 DLA DZIECI - ARENA ZABRZE ROOSEVELTA 81.

09.02.2020

NARCIARSTWO BIEGOWE 10:30 GRUPA POCZĄTKUJĄCA (OSOBY KTÓRE ZACZYNAJĄ PRZYGODĘ Z NARCIARSTWEM BIEGOWYM) TRASY NARCIARSTWA BIEGOWEGO KUBALONKA ISTEBNA.

09.02.2020

NARCIARSTWO BIEGOWE 12:15 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA (OSOBY KTÓRE DOSKONALĄ SWOJĄ TECHNIKĘ W NARCIARSTWIE BIEGOWYM), 
TRASY NARCIARSTWA BIEGOWEGO KUBALONKA ISTEBNA

10.02.2020

TENIS 14:00 DLA DZIECI 9-12 LAT, MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING S.A. UL.PIŁSUDSKIEGO 83.

10.02.2020

ZRĘCZNE ŁAPKI 18:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 6-8 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

11.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE
ODWOŁANE

17:00 GRUPA POCZĄTKUJĄCA (OSOBY KTÓRE JESZCZE NIE POTRAFIĄ JEŹDZIĆ NA NARTACH), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

11.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE
ODWOŁANE
18:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA (OSOBY KTÓRE  POTRAFIĄ SAMODZIELNIE WJECHAĆ WYCIĄGIEM NARCIARSKIM ORAZ POTRAFIĄ JEŹDZIĆ ŁUKAMI PŁÓŻNYMI LUB RÓWNOLEGLE ORAZ POTRAFIĄ ZAHAMOWAĆ), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

11.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE
ODWOŁANE
19:00 GRUPA ZAAWANSOWANA(JAZDA SPORTOWA NA TYCZKACH - KRÓTKIE TYCZKI SOFTPOLE - OBOWIĄZKOWE KASKI), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

11.02.2020

ART INSPIRACJE 18:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 7-9 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

12.02.2020

PAKIET PŁASKI BRZUCH 12:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

12.02.2020

PAKIET PŁASKI BRZUCH 13:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

12.02.2020

PAKIET PŁASKI BRZUCH 14:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

12.02.2020

AKTYWNE SMYKI 16:30 ZAJĘCIA DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z ELEMENTAMI ARTETERAPI, 
STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "SZANSA", UL. SIENKIEWICZA 43.

12.02.2020

WSPINACZKA HALOWA 17:00 DLA DZIECI, ZS 10 W ZABRZU, UL. CHOPINA 26

12.02.2020

SZKRABY 17:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 1-2 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

12.02.2020

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. URBANA 9 (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO" - PARTNER AZ).

13.02.2020

TANIEC 16:30 TAŃCZĘ Z MAMĄ TAŃCZĘ Z TATĄ (DZIECI OD 2 LAT), MIEJSKI OŚRODEK KULTURY ZABRZE, UL. 3-GO MAJA 91A.

13.02.2020

TANIEC 18:00 TANIEC WSPÓŁCZESNY DLA DZIECI 8+ LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

13.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 17:00 GRUPA POCZĄTKUJĄCA (OSOBY KTÓRE JESZCZE NIE POTRAFIĄ JEŹDZIĆ NA NARTACH), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

13.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 18:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA (OSOBY KTÓRE  POTRAFIĄ SAMODZIELNIE WJECHAĆ WYCIĄGIEM NARCIARSKIM ORAZ POTRAFIĄ JEŹDZIĆ ŁUKAMI PŁÓŻNYMI LUB RÓWNOLEGLE ORAZ POTRAFIĄ ZAHAMOWAĆ), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

13.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 19:00 GRUPA ZAAWANSOWANA(JAZDA SPORTOWA NA TYCZKACH - KRÓTKIE TYCZKI SOFTPOLE - OBOWIĄZKOWE KASKI), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

13.02.2020

NIGHT RUNNERS 20:20 PARKING SKLEPU "ALDI" PRZY UL. KORFANTEGO (PARTNER AZ).

14.02.2020

ŚPIEW 17:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 7-9 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

16.02.2020

ROLKI 9:30 DLA DZIECI - ARENA ZABRZE ROOSEVELTA 81.

17.02.2020

TENIS 14:00 DLA DZIECI 9-12 LAT, MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING S.A. UL.PIŁSUDSKIEGO 83.

17.02.2020

JUDO 18:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 8-10 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

18.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 17:00 GRUPA POCZĄTKUJĄCA (OSOBY KTÓRE JESZCZE NIE POTRAFIĄ JEŹDZIĆ NA NARTACH), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

18.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 18:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA (OSOBY KTÓRE  POTRAFIĄ SAMODZIELNIE WJECHAĆ WYCIĄGIEM NARCIARSKIM ORAZ POTRAFIĄ JEŹDZIĆ ŁUKAMI PŁÓŻNYMI LUB RÓWNOLEGLE ORAZ POTRAFIĄ ZAHAMOWAĆ), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

18.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 19:00 GRUPA ZAAWANSOWANA(JAZDA SPORTOWA NA TYCZKACH - KRÓTKIE TYCZKI SOFTPOLE - OBOWIĄZKOWE KASKI), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

18.02.2020

ART INSPIRACJE 19:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 10+ LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

19.02.2020

PAKIET PŁASKI BRZUCH 12:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

19.02.2020

PAKIET PŁASKI BRZUCH 13:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

19.02.2020

PAKIET PŁASKI BRZUCH 14:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

19.02.2020

WSPINACZKA HALOWA 17:00 DLA DZIECI, ZS 10 W ZABRZU, UL. CHOPINA 26

19.02.2020

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. URBANA 9 (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO" - PARTNER AZ).

20.02.2020

KOLOROWY ŚWIAT 16:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z ELEMENTAMI ARTETERAPI, 
STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "SZANSA", UL. SIENKIEWICZA 43.

20.02.2020

TANIEC 17:00 TANIEC WSPÓŁCZESNY DLA DZIECI 6-8 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

20.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 17:00 GRUPA POCZĄTKUJĄCA (OSOBY KTÓRE JESZCZE NIE POTRAFIĄ JEŹDZIĆ NA NARTACH), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

20.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 18:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA (OSOBY KTÓRE  POTRAFIĄ SAMODZIELNIE WJECHAĆ WYCIĄGIEM NARCIARSKIM ORAZ POTRAFIĄ JEŹDZIĆ ŁUKAMI PŁÓŻNYMI LUB RÓWNOLEGLE ORAZ POTRAFIĄ ZAHAMOWAĆ), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

20.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 19:00 GRUPA ZAAWANSOWANA(JAZDA SPORTOWA NA TYCZKACH - KRÓTKIE TYCZKI SOFTPOLE - OBOWIĄZKOWE KASKI), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

20.02.2020

NIGHT RUNNERS 20:20 PARKING SKLEPU "ALDI" PRZY UL. KORFANTEGO (PARTNER AZ).

21.02.2020

ŚPIEW 18:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 10+ LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

23.02.2020

ROLKI 9:30 DLA DZIECI - ARENA ZABRZE ROOSEVELTA 81.

23.02.2020

NARCIARSTWO BIEGOWE 10:30 GRUPA POCZĄTKUJĄCA (OSOBY KTÓRE ZACZYNAJA PRZYGODĘ Z NARCIARSTWEM BIEGOWYM) TRASY NARCIARSTWA BIEGOWEGO KUBALONKA ISTEBNA.

23.02.2020

NARCIARSTWO BIEGOWE 12:15 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA (OSOBY KTÓRE DOSKONALĄ SWOJĄ TECHNIKĘ W NARCIARSTWIE BIEGOWYM), 
TRASY NARCIARSTWA BIEGOWEGO KUBALONKA ISTEBNA

24.02.2020

TENIS 14:00 DLA DZIECI 9-12 LAT, MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING S.A. UL.PIŁSUDSKIEGO 83.

24.02.2020

JUDO 18:30 ZAJĘCIA DLA DZIECI 8-10 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

25.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 17:00 GRUPA POCZĄTKUJĄCA (OSOBY KTÓRE JESZCZE NIE POTRAFIĄ JEŹDZIĆ NA NARTACH), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

25.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 18:00 GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA (OSOBY KTÓRE  POTRAFIĄ SAMODZIELNIE WJECHAĆ WYCIĄGIEM NARCIARSKIM ORAZ POTRAFIĄ JEŹDZIĆ ŁUKAMI PŁÓŻNYMI LUB RÓWNOLEGLE ORAZ POTRAFIĄ ZAHAMOWAĆ), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

25.02.2020

NARCIARSTWO ZJAZDOWE 19:00 GRUPA ZAAWANSOWANA(JAZDA SPORTOWA NA TYCZKACH - KRÓTKIE TYCZKI SOFTPOLE - OBOWIĄZKOWE KASKI), SPORT DOLINA BYTOM UL. BLACHÓWKI 94.

25.02.2020

ART INSPIRACJE 19:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 10+ LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

26.02.2020

PAKIET PŁASKI BRZUCH 12:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

26.02.2020

PAKIET PŁASKI BRZUCH 13:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

26.02.2020

PAKIET PŁASKI BRZUCH 14:00 STUDIO FIGURA ZABRZE UL. PAWŁA MAJNUSZA 2 (PARTNER AZ).

26.02.2020

AIKIDO 20:00 DLA DOROSŁYCH UL. ŚW. URBANA 9 (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "EUROPEJSKA FEDERACJA YOSHINKAN AIKIDO" - PARTNER AZ).

27.02.2020

MUZYKA I JA 16:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z ELEMENTAMI MUZYKOTERAPI, 
STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "SZANSA", UL. SIENKIEWICZA 43.

27.02.2020

TANIEC 18:00 TANIEC WSPÓŁCZESNY DLA DZIECI 8+ LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

27.02.2020

NIGHT RUNNERS 20:20 PARKING SKLEPU "ALDI" PRZY UL. KORFANTEGO (PARTNER AZ).

28.02.2020

LEGO 18:00 ZAJĘCIA DLA DZIECI 8-10 LAT, STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ UL. SREBRNA 6 (PARTNER AZ).

28.02.2020

JOGA 20:00 SYNERGIA - PRACOWNIA CIAŁA I UMYSŁU, UL. STALMACHA 7.

29.02.2020

ACTIVE WALK 11:30 FITNES KLUB ARKADIAFIT, UL. STAROMIEJSKA 72.

 

Udział w zajęciach proszę zgłosić w Punkcie Informacji o Mieście osobiście lub telefonicznie, ul. Powstańców Śląskich 2/1, Tel.:  32 271 72 76, 32 373 35 20 (nie dotyczy biegania).