Rodzinny rajd rowerowy

Administrator. Opublikowano w Wydarzenia

14.06.2019 godz. 10:00

Rodzinny Rajd Rowerowy w ramach akcji: Narodowy Dzień Sportu

Na rajd obowiązują wcześniejsze zapisy w Punkcie Informacji o Mieście, pod numerem telefonu: 32 373 35 20. Ilość miejsc ze względów organizacyjnych jest ograniczona. Tylko osoby wcześniej zapisane będą mogły uczestniczyć w rajdzie!!!

Każda osoba zapisując się na rajd akceptuje regulamin rajdu rowerowego dostępnego do wglądu na stronie www w zakładce REGULAMINY, oraz na miejscu zbiórki.
Osoby niepełnoletnie chcące wziąć udział w rajdzie bez prawnego opiekuna musza posiadać zgodę na udział w rajdzie podpisaną przez rodzica, prawnego opiekuna. Zgoda do pobrania z naszej strony www.aktywnezabrze.pl.

Rajd rozpoczynamy na parkingu Kąpieliska Leśnego w Maciejowie w Zabrzu
o godzinie 10:00
Zaplanowana trasa w znacznej większości przebiega drogami leśnymi, polnymi i szutrowymi, a jej profil jest cały czas pofałdowany i ma dystans ok 35 km.
Przejechanie całej trasy dla małych dzieci może okazać się zbyt trudne więc istnieje możliwość skrócenia trasy dla najmłodszych. Naszym celem jest Ośrodek Wypoczynkowy w Czechowicach
Po dotarciu do Czechowic zaplanowany będzie rodzinny czas wolny, po którym krótszą trasą powrotną wrócimy do Zabrza, do miejsca startu.
Orientacyjna godzina zakończenia rajdu: 15:00/16:00. Zastrzegamy możliwość zmiany trasy rajdu, ze względy na jej przejezdność, bezpieczeństwo oraz warunki atmosferyczne.